21 Eylül 2012 Cuma

Bursa'da Koltuk Takımları

Koltuk takımları genel olarak iki tane tekli, bir tane ikili ve bir tane de üçlü koltuk olmak üzere toplam dört koltuktan oluşan koltuk takımlarıdır. Koltuk takımı her

evde bulunan ve kullanılan mobilyadır. Evde yaşayan ailenin, eve gelen misafirlerin oturduğu ve zamanlarını geçirdikleri oda olan salonun vazgeçilmez eşyalarıdırlar.

Her bütçeye ve alım gücüne göre değişik çeşitleri bulunan ve geniş bir satış skalasına sahip olan bu mobilya türü çoğu mobilya mağazasında satılmaktadırlar. Evlerdeki

eşyaların koyulacak yer bulunamaması sebebiyle koltuk takımlarına bazalar konulmuş olup eşyaların konması için yeterli alan sağlanmış bulunmaktadır.

20 Eylül 2012 Perşembe

Markamobi

Mobilya modasına yön veren seçkin markaların yer aldığı, son trendleri concept çerçevesinde sunan Markamobi, uzman kadrosu ve mutlu müşteri anlayışıyla tam bir alışveriş merkezi.

Tutkuyla bağlı olduğunuz evinize yaşam tarzınızı yansıtacak modanın son trendlerini taşımak artık daha kolay. Avangarttan moderne, spordan klasiğe, hayalini kurduğunuz evin mobilyaları tek adreste.

Yeni koleksiyonlar, zengin marka seçenekleri ve lüks kavramını ulaşılabilir kılmak Markamobi’ nin mutlu müşteri kavramının  temelini oluşturuyor. Tüm bunların yanında kampanyalı ürünler ve ekstra hediye seçenekleri ile ücretsiz kargo imkanını Markamobi de bulacaksınız.

MARKAMOBİ hayal gücünüzü yolculuğa çıkartıyor. Hayalinizdeki mobilyalara sahip olmak artık daha kolay.

Mobilya modellerimizi incelemelisiniz.. 

Bursa mobilya mağazalarına uğramadan alışverişinizi yapabileceksiniz..

12 Eylül 2012 Çarşamba

sokaklar

Üstünde durulması gereken konulardan biri de Sokak Modası olsa gerek. Sokak modası hayatımızın en anlamlı yerlerinden biri olsa gerek. Çünkü modamızı yansıtğımız en iyi yerlerden biridir. Her zaman dışarısı için hazırlık yapmaz mıyız zaten? Fakat her zaman üstünde durmamız gereken birkaç ana konumuz olmalıdır kesinlikle .

Sokak modası dünyada ve son zamanlarda ülkemiz Türkiye’de popüler olmuş ve klişeleşmiş moda tarzından daha çok tırmanışa geçmiştir. Sokak modası denilen olay monotonluktan vazgeçilmek istenen bir nevi modaya karşın protesto hareketidir.
Üzerinize giyeceğiniz herhangi bir hırkada seçiminizi panter deseninden kullanabilirsiniz ve bu şekilde eşsiz bir görüntüye kolayca sahip olabilirsiniz. Eskiden sokak modası denince aklımıza kumaş pantolonlar veya şalvar görünümlü kumaş pantolonlar gelmezdi. Ama artık bu tabu yıkılmak üzere hatta yıkıldı bile diyebiliriz. Aynı şekilde aklımıza gelen klasik spor ayakkabı modelleri ise yerlerini babetlere bırakmış durumda. Bu eşsiz görüntüye sizde sahip olmak isteyeceksiniz!

11 Eylül 2012 Salı

Moda ve Ötesi

Bu üç kavram birlikite ele almadan ilk öncelikler moda kavramını ne ifade ettiğini açıklamak istiyorum Moda:terim olarak aklımıza daha çok belirli bir toplumda ve o toplumun zaman diliiminde daha çok tercih edilen talep edilen giyim ve kuşamlar gelir.bazılarımsa ünlülerin giydiği kıyafetleri işaret ediyor. Ama aslında modanın sadece giyimde olmadığı ve birçok alanı kapsadığı gerçeğini saklamamız mümkün değil. Moda giyimde kuşamda edebiyatta müzikte konutlarda yemeklerde vb. birçok alanı kapsamaktadır moda gün güne teknolojide ve kültürlerde müzikte edebiyatta olduğu gibi moda da hızla değişmektedir bir çogumuzun modayı takip etme fırsatı yoktur ve daha çok bayanların ilgi alınına giren bir daldır moda bundan dolay ki toplumu kendi içresinde birbirinden farklı kılmak için yeni tasarım kıyafetlere başvurur. Surekli değişen modayı yakından takip oldukça zor bir durumdur ve bazı toplumlar bu degişen modaya ayak uydurmakta zorlanıyor .kimisi iletişimsizlikten kimisi kültürden kimisi toplumun kendisine yakıştırmadığı tasarımlardan kimisi bütçesine uygun olmadığı içindir. Ve moda marka ile giymek oldukca birbirini daha luks gosterimi alanına girer ve bu israfa gelir sırf marka giyecegim diye butun butcesını bir giyime harcayarak ekonomi durumunu düşürmesine neden olur.

9 Eylül 2012 Pazar

Mobilya Sektörü

Türkiye'nin Modası, İnegöl Mobilya

Türkiye’de mobilya sektörü, dünyada gelişen modasına yakışan bir çizgide yükselmeye devam ediyor. Mobilya trendinin yeni çizgilerine her geçen gün yeni bir boyut  ekleyerek adını Dünya Mobilya Piyasasına altın harflerle yazdıran İnegöl  mobilya  ise sessiz sedasız dünyanın bir numarası olma yolunda emin ve doğru adımlarla ilerliyor. İnegöl mobilya modasında marka olmanın yanı sıra Türk mutfağının en önemli değeri olan İnegöl Köfte’nin başkenti olarak da dikkatlerden kaçmıyor.  İnegöl  mobilya  , son yıllarda mobilyada modayı takip eden ve Türk halkının beğeni çizgisini yansıtan ürünleriyle tüm ülkede beğenilen ve tercih edilen olma yolunda hızla ilerliyorlar. Bu süreç içinde markalaşma ve kurumsallaşma çizgisini de yerine getiren İnegöl mobilya, farklılaşma ve inovasyonu da ortaya koyarak dünyanın her ülkesine ihracat yapacak bir açılımı da yakaladılar.

Online ticaret İmkanı

Türkiye’nin Modası’ olmayı başaran  İnegöl  mobilya   artık online satış yöntemleriyle de ulaşmak çok kolay ve daha ekonomik. İnegöl’de son iki yılda markamobi.com başta olmak üzere beşe yakın online mobilya satış portalı kuruldu. İnegöl merkezli olup, Türkiye’nin dört bir yanına internetten mobilya satışı yapan bu sitelerin hizmet kaliteleri ve müşteri memnuniyetlerinin lüks bir mobilya satış mağazasıyla eşdeğer olduğunu gözlemliyoruz. Dahası, Markamobi.com ’nin yurt dışına internetten satışta da epey yol aldığı açıkça ortadadır.

E-ticaret satışa sunulan Yatak Odaları, Yemek Odaları, Koltuk Takımları, Oturma Grupları ve Mobilyaya dair herşey üreticiden tüketiciye direkt ulaştığı için yapılan alışverişler tüketiciye yüksek oranda karlılık sağlıyor.

8 Eylül 2012 Cumartesi

Koltuk Takımı Nasıl Seçilmeli

Mobilyaları Satın Almadan Önce;


Bir köşe takım ve bir tane berjer kullanarak, harika bir dekorasyonyapabilirsiniz. Dar salonlarda,koltuk takımı  renklerinde açık tonlar seçmek, çizgili ve desenli kumaşlardan uzak durmakta fayda vardır.
. Bunun yanı sıra vaktinden önce bozulur, eskir ve kısa bir zaman sonra da onarılması ve yenilenmesi zorunlu hale gelir. Bu nedenle, mobilya seçerken iskeletin sağlam bir ahşaptan olması, birleşme yerlerindeki yapıştırmalar ve vidaların kontrol edilmesi önemlidir. Aksesuarlarla birlikte şömine ve orta masa salona direk enerji getirir. ben de salona oturma grubu aldım ve memnunum cnm gerçi ben salonda oturmayı tercih ettiğim için aldım ..çok hoş koltuk takımı  havasında oturma grupları var..ama rengini oturma odası gibi alma bence ya açık renk ya da kahveli renkleri tercih et veya kırmızı...Şömine rengini salon rengine yakın tutarken masa rengini ise salon rengiyle uyumlu ancak daha değişik bir renk olarak seçin. Bu yüzden mobilyaların seçiminin iyi yapılması gerekir.

koltuk takımı  seçimi nasıl olmalıdır?

7 Eylül 2012 Cuma

Mobilyanızı Bir Tıkla Evinize Taşıyın...

Türkiye’nin mobilya başkenti İnegöl’ün birbirinden farklı kreasyonlarının ve trendlerinin sanal alemde de satışı zirve yaptı. markamobi.com ve mobilyaminegolden.com bir tıkla mobilya modasını evinize taşıyor.
Türkiye’nin mobilya başkenti İnegöl, firmaların kurumsallaşma ve markalaşma süreciyle, mobilya trendlerine getirdiği yeni tasarım ve kreasyonlarla sektöre yön vermeye devam ediyor. Bu hızlı değişim ve dönüşüm sürecine Miga Ajans ve Pazarlama Şirketi Genel Koordinatörü Naci Bayav da internet teknolojisini devreye sokarak Online Pazarlama yöntemiyle mobilya alışverişine farklı bir boyut getirdi.

MARKAMOBİ.COM İLE ÜST SEKMENT, MOBİLYAMİNEGOLDEN.COM İLE ORTA SEKMENT

markamobi.com ile üst sekment ve mobilyaminegölden.com ile orta sekment ürün satışı yapan iki site kurarak, İnegöl mobilyası’na çok daha ucuz bir şekilde ulaşmak isteyenlere hizmet veren markamobi.com ve mobilyaminegölden.com sitelerinin Genel Koordinatörü Naci Bayav, “Türkiye’nin en kaliteli mobilyaları artık bir tık uzağınızda. İnternetten sipariş ettiğiniz ürünler en ucuz ve en kaliteli bir şekilde evinizi süslemeye hazır. Online mobilya satışı ile mağaza giderlerini ve teferruatları ortadan kaldırarak en ekonomik bir şekilde hizmet veriyoruz” diye konuştu.

Türkiye'nin mobilya üretim merkezi olarak kabul edilen İnegöl'de, 100'lerce mobilya ve koltuk takımları üretimi yapan firmalar bulunduğunu belirten Bayav, “ Bu üretici firmalar ürettiklerini toptan satış pazarlama politikasıyla ülkemizin dört bir yanında hizmet veren mobilya satış mağazalarına ulaştırırlar. Mobilya satış mağazaları ise İnegöl Mobilya üreticisinden toptan fiyatlarla aldıkları bu ürünlerin maliyet fiyatları üzerine mağaza genel giderlerini ve kar marjlarını ilave ederek perakende satışa sunarlar. markamobi.com ve mobilyaminegölden.com mağaza genel giderini ortadan kaldırarak 'Online Mobilya Alışveriş Merkezi' olarak tüketiciye hizmet verir. markamobi.com ve mobilyaminegölden.com İnegöl'de ki üretici firmaların ürünlerini 'Online Mobilya Alışveriş Merkezinde' yayına sunarak perakende tüketicinin beğenisine sunar. markamobi.com ve mobilyaminegölden.com satışa sunulan Yatak Odaları, Yemek Odaları, Koltuk Takımları, Oturma Grupları ve Mobilyaya dair herşey üreticiden tüketiciye direkt ulaştığı için yapılan alışverişler tüketiciye %50'ye kadar karlılık sağlar.Onlarca mağaza gezerek görebileceğiniz mobilya modellerini bir tıkla izleyebilme avantajını yakalamakla birlikte kaliteli mobilyayı en ekonomik fiyatlara alabilme imkanı buluyorsunuz. markamobi.com ve mobilyaminegölden.com müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendine ilke edinerek satış sonrası hizmette garanti vermektedir.Mobilya almak artık bu kadar kolay; bir tıkla ve çok daha ucuza.” diye konuştu.

 

GÖRMEDEN ALMAM DİYENLERE MAĞAZA

Diğer yandan 'görmeden almam' diyen müşterilerini de unutmayan online mobilya alışveriş sitesi markamobi.com, İnegöl'de Ertuğrulgazi Caddesi üzerinde yaklaşık 2 bin m2 showroomu faaliyete geçirdi.

Kendilerine gelen mobilya siparişlerini Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat yaptıklarını söyleyen Miga Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Naci Bayav, "Grubumuz bünyesinde bulunan e-ticaret siteleri üzerinden 2011 yılında Türkiye'nin dört bir yanında yüzlerce müşterimize mobilya sattık. Uzman kadromuz ve mutlu müşteri anlayışı ile 2012 sezonu bizim ve müşterilerimiz için mutlu bir yıl alacağına inanıyorum" dedi.

Markamobi.com mağazasından ürünleri görerek alışveriş yapmak isteyenlerin randevulu gitmeleri indirim kolaylığı ve hizmet avantajı sağlıyor. Randevu için 0224 718 58 30 nolu telefonu arayabilirsiniz.

 

 

6 Eylül 2012 Perşembe

2012 İnegöl Modern Mobilya Modelleri

     

Daha Fazla bilgi için aşağıdaki linke tıklayın...

http://www.inegolhaber.com.tr/2012-inegol-modern-mobilya-modelleri-14g.htm

Markamobi.com 'da yeni kampanya...

 

İnegöl Mobilya'nın devi olan Markamobi.com 'dan sizlere dev kampanya...

Düğün paketi kampanyası


Özgün koleksiyonların yer aldığı yeni kampanyada, kaliteli ve şık yatak odası, yemek odası ve koltuk takımlarını üçlü set yaparak fırsata dönüştürdük.

Düğün paketleri kategorisinde görebileceğiniz yatak odası, yemek odası ve koltuk takımlarından oluşan üçlü setleri, yarısı nakit yarısı taksitli olacak şekilde peşin fiyatına alma imkanına sahipsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen arayınız: 0224 718 58 30

Kampanya Linki : http://www.markamobi.com/asp/menu_items.asp?ID=57

Zeytin Yapım ve Tiyatro 3D Bayilik Veriyor...

 

İnegöl Mobilya'nın devi olan Markamobi.com 'dan sizlere dev kampanya...

Düğün paketi kampanyası


Özgün koleksiyonların yer aldığı yeni kampanyada, kaliteli ve şık yatak odası, yemek odası ve koltuk takımlarını üçlü set yaparak fırsata dönüştürdük.

Düğün paketleri kategorisinde görebileceğiniz yatak odası, yemek odası ve koltuk takımlarından oluşan üçlü setleri, yarısı nakit yarısı taksitli olacak şekilde peşin fiyatına alma imkanına sahipsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen arayınız: 0224 718 58 30

Kampanya Linki : http://www.markamobi.com/asp/menu_items.asp?ID=57

4 Eylül 2012 Salı

Bursa Mobilya

Mobilya Sektörüne Genel Bakış
Ülkemizde mobilya sektörü, gerek tasarım gerekse kalite açısından dünya ile boy ölçüşebilecek noktaya ulaşmış, özellikle de ihracat açısından çok başarılı projelere imza atar duruma gelmiştir. Ülkemizde mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmaların markalaşma konusundaki çalışmalarını, sadece tasarım açısından değil, üretim, kalite ve verimlilik açısından da destekleyebilmeleri ve bu noktada dünya standartlarındaki rakipleriyle kolaylıkla boy ölçüşebilmeleri açısından, mobilya işletmelerinin kaynaklarını daha etkin kullanmaya ihtiyaçları vardır. Mobilya işletmelerin, kaynaklarını etkin kullanabilmesi için yapılabilecek çok sayıda çalışma olabilir. Süreçlerin yeniden gözden geçirilmesi, yalınlaştırma, re-design bu çalışmalardan sadece birkaçıdır. Ancak ne tür bir iyileştirme yapılacak olursa olsun, şirket içerisindeki süreçlerin ölçülebilir, performansı izlenebilir ve kontrol edilebilir bir hale getirilmesi esas hedeflerden biridir. Dolayısıyla mobilya işletmelerindeki tüm süreç ve kaynakların, merkezi bir sistem üzerinden entegre bir şekilde çalışması işletmenin bundan sonra yapacağı her türlü iyileşmeye ve gelişmeye baz teşkil edecektir.